Ne Yapıyoruz?

Markanızı; çıktığı bu uzun yolda tecrübelerimizle destekliyor, ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyerek uygulamaya geçiriyoruz. 

Marka Yönetimi ve Stratejik Planlama

Marka yönetimi ve stratejik planlama; markanızın kim olduğunu, nerede olmak istediğinin belirlenmesi ile başlayıp, bu hedefe ulaşmak için nasıl bir yol haritası çizmesi gerektiğinin planlanmasıdır.

Hedefe yönelik stratejilerin planlanması ve ölçümlenmesi, sürdürülebilir marka gücünü ortaya çıkarır.

Hedef Kitlenin Belirlenmesi ve Analizi / Pazar ve Rakip Analizleri / Küresel Tüketici Trendlerinin Takibi / Marka Karakterinin ve Stratejilerinin Belirlenmesi / Yıllık Pazarlama ve Medya Satın Alma Planlarının Yapılması / Kampanya ve Promosyon Fikirlerinin Oluşturulması ve Yönetilmesi / Hareket Planlarının Oluşturulması ve Yönetilmesi

Grafik Tasarım Hizmetleri

Şirketiniz ve markalarınız için marka kimliğinizle uyumlu, hedef kitlenin beklenti ve algılarına yönelik, akılda kalıcı, dikkat çekici tasarımların bütünlük içerisinde yapılması, marka tutarlılığını ve markanın tüketicinin gözünde kalıcı imajlar yaratmasını sağlar.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları / Ambalaj, Koli ve Etiket Tasarımları / Matbuu Evrak Tasarımları / Basın, Dergi ve Açık Hava İlan Tasarımları / Sosyal Medya Görsel Tasarımları / Fuar Stand ve Malzeme Tasarımları / Araç Giydirme ve Tabela Tasarımları / Föy ve El İlanı Tasarımları / İç Mekan Görsel ve Kampanya Tasarımları / Mailing ve Tebrik Kartı Tasarımları / Ajanda, Takvim ve Çeşitli Promosyon Malzemeleri Tasarımları

Web Tasarım ve Arama Motoru Optimizasyonları

Şirketiniz ve markalarınızın dijital çağa uyum sağlayarak, internette doğru şekilde yer alması tüketici erişilebilirliği için çok önemlidir.

Dijital dünyada doğru optimizasyon ve yönetimle uygun mecralarda yer alır, dijital dünyada hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Web Site Tasarım ve Yazılımları /Arama Motoru Optimizasyonları /Google Adwords /E-Ticaret /Mobil Site ve Uygulamalar /Sosyal Ağ Uygulamaları /Web Site Etkinlik Takibi

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Sosyal medya günümüzde tüketici ile buluşup, etkileşime girmek için en uygun ve en ekonomik yöntemdir.

Tüketici ile diyalog kurmaya imkan veren doğasından ötürü, profesyonel bir şekilde kurgulanması ve yönetilmesi gerekmektedir.

Uygun Sosyal Mecra Kanalların Belirlenmesi / Markanın Sosyal Medyaya Entegrasyonu / Düzenli ve Etkili İçerik Yönetimi / Organik Takipçi Kazanımı / Sosyal Medya Kampanyalarının Oluşturulması ve / Yönetilmesi / Sosyal Medya Reklam Optimizasyonları / Sistematik Şikayet ve Öneri Takibi / Kriz Planı Oluşturma ve Kriz Yönetimi / Anlık Etkileşim